• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7
  iStores.sk

  Google AutoDraw udělá z vašich amatérských kreseb “profesionální” obrázky

  Vypadají vaše kresby stále jako dětské malovánky? Jen pár čar, nejjednodušší kostra obrazce, kterou lze nakreslit a máte hotovo? Neboj, nejste jediní. Je nás spousta, kteří nezískali dar krásně nakreslit v podstatě cokoli a Google to moc dobře ví. Proto spustil nový nástroj AutoDraw, který z amatérských kreseb udělá “profesionální obrázky.”

  Google AutoDraw se snaží v dobře-vypadající obrázek proměnit i ty skutečně největší čmáranice. O vše se pochopitelně stará, v poslední době často využívaná, umělá inteligence. Ta rozezná vaši kresbu a navrhne vám několik variant obrázků, ve které ji můžete proměnit. Mnohdy se tak stane, že když se snažíte nakreslit například rybu, tak vám kromě kaprů, delfínů, žraloků a velryb AutoDraw z nevysvětlitelných důvodů nabídne například bagetu, toust nebo flákotu masa.

  Kreslit můžete v podstatě na jakémkoli zařízení. AutoDraw funguje na počítači, telefonu nebo tabletu a není potřeba stahovat žádnou aplikaci nebo cokoli kupovat. Prostě jen do prohlížeče napíšete autodraw.com a můžete začít kreslit a umělou inteligencí vylepšené obrazce poté vybarvovat nebo k nim připisovat text.

  AutoDraw je založený na o něco starším nástroji Qick, Draw!, kde vám naopak umělá inteligence zadá, co máte nakreslit a vy se o to během 20 vteřin pokoušíte, jak nejlépe umíte. Pokud umělá inteligence váš výtvor pozná, bod pro vás. Nástroj doporučuji, občas se u něho pobavíte.

   

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět