Zavřít reklamu

Jihokorejská společnost Samsung podle nových zpráv výrazně pokročila ve vývoji skládacího telefonu. Podle informací magazínu TheInvestor sestrojil Samsung prototyp tzv. Dual Screen zařízení, které je možné složit k sobě a následně rozložit v úhlu 180 stupňů. Na zadní straně mezi oběma polovinami displeje pak budou umístěné panty, přičemž v otevřeném stavu se má celé zařízení podobat otevřené knize.

Dle informací si Samsung aktuálně objednal potřebné součástky, jež použije při výrobě dvou až tří tisíc skládacích telefonů. Tyto telefony bude aktivně testovat a veškeré poznatky pak využije při návrhu finální podoby bájného Galaxy X. Ten má mít údajně pouze jeden displej, který se bude dát v jeho polovině překládat. Výrobu samotných displejů má na starosti divize Samsung Display – první prototypy Galaxy X se objeví ještě koncem letošního roku.

Ačkoliv je Samsung ke skládacím telefonům shovívavý a oficiální datum uvedení skládacích telefonů na trh nejasné, spekulace mají jasno a první telefon se má objevit už v roce 2018 a nejpozději v roce 2019. Myslíte, že budou mít takové telefony úspěch? Dejte nám vědět v komentářích pod článkem.

samsung_foldable_galaxy-X_FB

Zdroj: TheInvestor

Dnes nejčtenější

.