• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Je tohle první fotografie zachycující Samsung Galaxy Note 8?

  Ačkoli se ještě ani nezačal prodávat Samsung Galaxy S8 a dokonce ani repasovaný Galaxy Note 7, který by se na trh mohl dostat už brzy, máme tu co týden zmínky o chystaném nástupci nechvalně proslulého telefonu. Samsung i navzdory fiasku Note 7 potvrdil, že s řadou Note určitě nekončí, a tak letos můžeme opět očekávat další profesionální tablet se stylusem s logem jihokorejského giganta.

  Minulý týden jsme vám přinesli první informace a schéma Galaxy Note 8 a také jsme vás informovali, že Samsung už pro nový model vyvíjí firmware. Nyní se ukázala údajně první fotografie připravovaného phabletu zachycující spuštěný telefon s designem podobajícím se Galaxy S8. Ačkoli informace od zdrojů tvrdí, že Note 8 bude mít také “nekonečný” displej s minimálními rámečky, je nepravděpodobné, že by telefon na fotografii byl skutečně Samsung Galaxy Note 8.

  Samsung totiž svůj další vlajkový telefon ukáže až na podzim, tudíž v současné době jej ještě nevyrábí. I když by mohlo jít o prototyp, je tu malá pravděpodobnost, že by na něm už běžel plnohodnotný firmware včetně Bixby. Telefon na fotografii je tedy nejspíš jen Galaxy S8+, ke kterému někdo přiložil stylus S Pen, aby jej mohl vydávat za chystaný phablet.

  zdroj

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online