Zavřít reklamu

Samsung před nedávnem oficiálně prohlásil, že opět chystá prodávat neslavně proslulý Galaxy Note 7. Tentokrát ale půjde o repasované modely, aby společnost mezi zákazníky poslala všechny přebytečné ale stále fungující součástky. Samsung se ale zatím nepochlubil, kdy a kde konkrétně se bude nový Galaxy Note 7 prodávat. Nicméně nejnovější snímky nového modelu nám naznačují, že se tak stane už brzy.

Vietnamský server SamsungVN zveřejnil čtyři fotografie repasovaného Notu 7 s označením SM-N935 a Android 7.0 Nougat. Zařízení v sobě ukrývá novou baterii o kapacitě 3 200 mAh, což jde ruku v ruce s předchozími informacemi, že repasy budou mít menší baterii než původní modely, které se chlubily baterií s kapacitou 3 500 mAh. Nicméně i repasovaný Note 7 nabídne slušnou výdrž při běžném používání.

Nový Note 7, který se navíc s největší pravděpodobností bude jmenovat jinak, se ale nebude prodávat na všech trzích. Na oficiálních seznam zemí si sice budeme muset ještě počkat, ale už teď se ví, že zájemci ve Spojených státech se repasovaného modelu nedočkají. Na novém prodeji bude Samsung spolupracovat s operátory a úřady v konkrétních státech. Prozatím je ve hvězdách, zda se bude novinka prodávat i u nás, ale předchozí spekulace naznačovaly, že se jí dočkají jen zákazníci na rozvojových trzích jako je například Indie nebo Vietnam.

Note 7

Dnes nejčtenější

.