Zavřít reklamu

Ke každému nově zakoupenému televizoru Samsung Smart TV 2016 řady K5502 a vyšší, získají zákazníci jako bonus přístup k internetové televizi Kuki po dobu 60 dní. Předplatné zahrnuje 60 kanálů a jejich 48 hodinový archiv. Noví uživatelé mohou také využít služby “Navíc seriály”, která automaticky nahrává a sortuje více než 100 seriálů. Tato speciální nabídka potrvá do 31. 8. 2017.

Sledování televize Kuki na Samsung Smart TV vyžaduje pouze připojení k internetu, set-top box již není potřeba. K aktivaci tohoto benefitu je nutné aplikaci Kuki na zakoupeném televizoru poprvé spustit, vybrat jazyk, potvrdit položku „na zkoušku“ a dokončit registraci nového uživatele na mobilním telefonu, PC nebo přímo ve Smart TV zadáním jména, příjmení, e-mailu a telefonního čísla. Po 60 dnech od aktivace bude služba deaktivována a pro další používání bude nutné si službu předplatit.

“Zpřístupňování kvalitních lokálních aplikací je pro nás důležité, a proto se snažíme neustále přinášet něco nového. To, že má smysl dělat lokální aplikace do TV, nám dokazují také čísla. V dvacítce nejpoužívanějších aplikací v Samsung SmartTV figuruje 16 českých/slovenských”, vysvětluje Pavel Mizera, Content Specialist ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Samsung Smart TV Kuki FB

Dnes nejčtenější

.