• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Je při pádu na zem odolnější Galaxy S8 nebo iPhone 7? Podívejte se na test

  Ačkoli se Galaxy S8 začne ve Spojených státech prodávat až 21. dubna a u nás dokonce až 28. dubna (při předobjednávce je ale možné mít telefon doma o osm dní dříve), tak už nyní se novinka dostává do rukou prvním novinářům, testerům a YouTuberům. Výjimkou není ani TechRax, který zničí snad každý telefon, který se mu dostane pod ruku. Tentokrát se ale rozhodl uskutečnit poměrně užitečné video a otestoval, jestli novinka od Samsungu přežije tvrdé pády na zem.

  Aby byl ale test ještě zajímavější, tak stejným podmínkám vystavil i konkurenční iPhone 7, který se nedávno začal prodávat v červené barvě. Oba telefony si vedly při prvním pádu na spodní hranu více než dobře. Dokonce i na první pohled křehký Galaxy S8 přežil náraz téměř bez poškození.

  Druhý pád přímo na displej už ale tak šťastný nebyl. iPhone 7 dopadl přímo katastrofálně. Displej se poškodil natolik, že už se ani nezapnul. Naproti tomu Galaxy S8 dopadl výrazně lépe. Displej se sice převážně v horní části také rozbil, ale rozhodně neutrpěl takové poškození jako iPhone 7.

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online