Zavřít reklamu

Nový Galaxy S8 se Samsungu jednoduše povedl. Na tom se shodne asi většina fanoušků. Nekonečný displej, který se razantně podepsal na designové proměně řady Galaxy S vypadá nádherně, doslova futuristicky. Nicméně stále je co zlepšovat a dokonce na první pohled dokonalý Galaxy S8 by mohl vypadat ještě zajímavěji. Jak? To nám ukázal designér Nikolai Prettner.

Ten totiž vzal současný Galaxy S8 ještě jej vylepšil. Odstranil spodní rámeček, který je na telefonu takřka zbytečně (samozřejmě má svůj účel, ale žádné důležité senzory nebo tlačítka neskrývá), díky čemuž je displej nyní skutečně nekonečný. Teleofn vypadá suprově, ale je otázka, zda by se i dobře držel.

Nikolai si ale pohrál i se zády telefonu. Konkrétně otočil a přemístil čtečku otisků prstů, která se u originálu nachází na pravé straně od fotoaparátu. Designér senzor umístil na níže přesně po fotoaparát, aby na něho dosáhli i uživatelé s krátkými prsty. Někteří recenzenti, kteří už měli tu čest si novinku vyzkoušet, si totiž stěžovali, že čtečka otisků je příliš daleko a obzvláště u „pluskového“ modelu je potřeba přehmátnout nebo si telefon přidržet druhou rukou.

Galaxy S9 Infinity display FB

Dnes nejčtenější

.