Zavřít reklamu

Máte kamarády, kolegy nebo spolužáky, kteří vlastní telefon Anroidem? Co takhle jim trošku znepříjemnit život a užít si pár minut srandy? Obzvlášť dnes, když je ten Apríl. Pokud patříte mezi lidi, kteří využijí každou vteřinu, kdy se kolega otočí, k tomu, abyste mu něco provedli, pak právě pro vás je tu 5 tipů od BuzzFeedVideo, díky kterým začnou nenávidět svůj telefon. Pochopitelně jen do chvíle než zjistí, že za vše můžete vy.

Samozřejmě budete potřebovat u většiny triků přístup k telefonu svého kamaráda, kolegy nebo spolužáka, ale to by přece neměl být problém, když vás dobře znají a vy jim jen řeknete, že se chcete podívat jaké aplikace používají nebo něco podobného. Pak už jen stačí stáhnout aplikaci Cracked Screen Prank, v rychlosti jim na telefon nalepit rozbité tvrzené sklo, nainstalovat Motion Fart (při každém větším pohybu telefonu v kapse vašeho přítele se bude ozývat prdící zvuk), přenastavit jazyk telefonu na nějaký ten rozsypaný čaj (asijské jazyky) nebo nainstalovat na jejich počítač a na svůj telefon aplikaci Remote Mouse, díky které můžete ovládat kurzor jejich myši skrze obrazovku svého telefonu.

Samozřejmě vám může připadat následující video dětinské a vše celkem směšné, ale zkuste se na chvilku odreagovat a pobavit sebe i své přátele, kolegy nebo spolužáky. Jak jednotlivé vtípky provést se dozvíte v následujícím videu, ve kterém také uvidíte reakce napálených.

5 Harmless Android Pranks

Související články

Dnes nejčtenější

.