Zavřít reklamu

U nás se začne nový Galaxy S8 a Galaxy S8+ oficiálně prodávat 28. dubna. Pokud si jej ale předobjednáte do 19. dubna, obdržíte telefon o celých osm dní dříve, než prodej začne. Ve Spojených státech (a některých dalších zemích) se novinka dostane na pulty tamních prodejců už o týden dříve, tedy 21. dubna. To je za necelé tři týdny, a tak aby Samsung podpořil (před)prodeje a ještě více telefony představil široké veřejnosti, zveřejnil nyní na Galaxy S8 a S8+ pět reklam.

Všechny se nesou v podobné duchu a zaměřují se v podstatě na to samé – na nekonečný displej, který je jistě vůbec největší designovou novinkou letošních vlajkových modelů. Jihokorejská společnost říká ve všech pěti reklamách úplně to samé. Představuje nám Galaxy S8 s nekonečným displejem, který vám díky minimálním rámečkům ukáže více obsahu.

Reklamy Samsung zveřejnil na svém YouTube kanále Samsung Mobile USA, tudíž se jedná o reklamní spoty určené výhradně pro americký trh. V Jižní Korei běží jiné reklamy, které také naleznete níže.

Reklamy pro Jižní Korei:

Galaxy S8 ad FB

Související články

Dnes nejčtenější

.