Zavřít reklamu

Samsung Galaxy S8 a S8 Plus nabízejí inovace hned v několika oblastech včetně displeje, výkonu a konektivity. Co je zajímavé, že kamera, kterou poslední roky výrobci smartphonů inovovali především, se u modelu S8 přílišné změny nedočkala. Samsung dokonce na rozdíl od Applu, LG nebo Huawei nevsadil na duální kameru a stále se i ve svém Plus modelu drží klasické kamery s jednou čočkou a to přes to, že procesor Exynos 8895, který je srdcem es osmičky duální fotoaparát podporuje.

Galaxy S8 nabízí stejně jako jeho předchůdce 12-megapixelový fotoaparát se světelností f1.7 a optickou stabilizací obrazu s duální fází detekce při autofokusu. I přesto, že specifikace vypadají podobně jako u Galaxy S7 a S7 Edge, je tu malý rozdíl. V letošním roce by totiž drtivá většina čoček v telefonech Galaxy měla pocházet přímo z dílen společnosti Samsung.

Galaxy S8 disponuje přední VGA kamerou s rozlišením 8Megapiselů, která je vybavena technologií automatického ostření. Snímač má stejnou světelnost jako zadní kamera a dokáže nahrávat QHD videa. Oba fotoaparáty mohou používat režim HDR a to dokonce bez nutnosti přepínání mezi HDR a non-HDR. Telefon totiž autoamticky rozpozná světelné podmínky a na základě nich buď využije nebo nevyužije funkci HDR. Samsung také tvrdí, že nové telefony jsou vybaveny lepším zpracováním obrazu pro získání kvalitnějších snímků ve zhoršených světelných podmínkách. Obě kamery jsou také vybaveny novými efekty, filtry a samolepkami, kterými můžete své fotografie a videa vybavit. Zda se skutečně Samsungu podařilo i přes zachování stejné čočky vylepšit kvalitu fotografií ukáže až čas.

samsung-galaxy-s8

Dnes nejčtenější

.