Zavřít reklamu

Na sociální síti Twitter se na profilu @Ricciolo1 objevilo několil příspěvků s obrázky, které se vztahují k nové asistence Samsung Bixby. Ta by měla být k dispozici v spolu s novým telefonem Samsung Galaxy S8 a S8+. Jeden obrázek tvrdí, že pomocí Bixby dokážete ovládat svůj telefon mnohem pohodlněji něž kdy dřív a samotná komunikace s asistentkou probíhá velmi inteligentně a pohodlně. Abyste Bixby aktivovali stačí buď stisknout tlačítko nebo zkrátka jen říct Bixby, stejně jako je to u Google Now nebo Siri od Applu. Jakmile Bixby zaznamená váš hlas, informuje vás o tom, že je připravena.

Jednou z největších novinek na poli virtuálních asistentů je pak komunikace. Podle tvrzení informátorů z Twitteru totiž bude Bixby reagovat na skutečné dotazy a bude možné se s ní bavit podobně jako s běžným člověkem. To sice do jisté míry umožňuje i Siri, ovšem Bixby by v tomto měla jít ještě dál a jakmile ji položíte otázku nebo něco přikážete, odpoví vám, zobrazí infromace nebo spustí aplikaci, kterou jste chtěli. Bixby umožňuje také vyhledávání v obrázcích, které jste udělali pomocí fotoaparátu nebo dokonce i v obrázcích na internetu.

Stačí říct, co konkrétně na obrázku hledáte a Bixby vám jej zobrazí, respektive zobrazí všechny obrázky které danou věc obsahují. Samsung Bixby by měla být skutečně velmi inteligentní a Samsung má zřejmě ambice, aby byla dokonalejší než Siri od Applu. Pro použití funkce musíte být připojeni k internetu a navíc musíte být přihlášeni ke svému Samsung účtu. Samozřejmě pak asistentka neumí všechny světové jazyky a její funkce bude omezena jen na vybrané krajiny.

Samsung-Bixby

Dnes nejčtenější

.