Zavřít reklamu

Společnost Abacus Electric slaví 25 let své existence. Při této příležitosti na tiskové konferenci představila hned dvě novinky své značky EVOLVEO. První novinkou je odolný smartphone EVOLVEO StrongPhone G4, druhou multimediální přehrávač EVOLVEO Android Box. Produkty se značkou EVOLVEO se vedle České republiky prodávají zejména v zemích východní Evropy.

„Polovina produkce se značkou EVOLVEO se uplatní na českém trhu, druhou polovinu úspěšně exportujeme do zemí východní Evropy, ale například i Itálie,“ komentuje Petr Petrlík, spolumajitel společnosti Abacus Electric, a dodává: „EVOLVEO není jen značka odolných mobilních telefonů, ale i produktů, které si oblíbila herní komunita. V blízké budoucnosti představíme další novinky, zejména produkty pro chytrou domácnost.“

Abacus Electric, s.r.o. začal v roce 1992 s distribucí pevných disků. V průběhu let se společnost stala jedním z nejvýznamnějších českých distributorů výpočetní techniky a v současnosti je největším českým dodavatelem serverů. V roce 2016 dodala na trh více než 2 700 serverů.

EVOLVEO_TK_ABACUS

Se značkou EVOLVEO jsou spojeny produkty s OS Android, zejména mobilní telefony a multimediální přehrávače.  Mobilní telefony s touto značkou obsadily segment vysoce odolných telefonů a tlačítkových telefonů pro seniory. Vlajkovou lodí je EVOLVEO StrongPhone G4, který byl navržen tak, aby designově držel krok s běžnými chytrými telefony a přitom měl všechny vlastnosti vysoce odolného, vodotěsného telefonu. Značku EVOLVEO najdete dále na počítačových skříních a zdrojích, počítačových periferiích jako jsou například myši, klávesnice nebo chladící podložky pod notebooky nebo na gamepadech pro PC.

EVOLVEO je světová značka outdoorové elektroniky, odolných mobilních telefonů, sportovních kamer a dalšího vybavení, fungující od roku 1992. Rozvoj a distribuce je zajištěna mezinárodním profesionálním týmem z více než deseti zemí.  EVOLVEO je zaměřeno převážně na muže ve věku 15 až 50 let, kteří mají zájem o spotřební elektroniku nebo informační technologie, požadují trendové produkty a hledají ekonomicky výhodnější řešení vzhledem k nabídce nadnárodních značek. EVOLVEO aktivně vyhledává i příležitosti v oblastech, ve kterých nejsou zastoupeny nadnárodní značky. EVOLVEO podléhá řízení jakosti dle normy ISO 900.

Dnes nejčtenější

.