Zavřít reklamu

Nastávající vlajkové modely Galaxy S8 a Galaxy S8+ vyráběné společností Samsung budou jedny z nejsilnějších telefonů na trhu. Vynikat budou po stránce výkonu, vzhledu a zpracování, nicméně je nutné také vědět, že se budou jednotlivé modely od sebe lišit podle toho, na jakých trzích se budou prodávat. Galaxy S8 a S8+ budou disponovat procesory od americké společnosti Qualcomm, a to přesně čipsety Snapdragon 835. Ve verzích určených pro globální trh budou naopak tikat procesory Exynos deváté série vyráběné samotnou společností Samsung.

Oproti starším „es sedmičkám“ budou obě novinky evolučně posunuty vpřed téměř v každém ohledu – obě verze telefonů nabídnou zahnutý displej s menšími rámečky, vyšší rozlišení, výkonnější procesory a grafické čipy a mnoho dalšího.

Podle nejnovějších zpráv by však měl jihokorejský gigant udělat ještě další verze Galaxy S8. Ty budou parametrově vesměs stejné, jako verze určené pro americké a evropské trhy, ale budou disponovat o něco větší pamětí RAM, konkrétně se hovoří o 6 GB. Nutno poznamenat, že se má tato varianta „es osmičky“ objevit pouze na čínském trhu a za jeho hranice se nedostane (prozatím).

Nic není stoprocentní do té doby, než s informacemi nepřijde samotný výrobce, tedy Samsung. Oficiálního představení Galaxy S8 a S8+ se dočkáme už za pár dní 29. března na akci Galaxy Unpacked 2017 konané v New Yorku a Londýně. My se už těšíme, co vy?

Všechny dosavadní úniky Galaxy S8 a Galaxy S8+:

Samsung-Galaxy-S8+ logo FB

Zdroj: BGR

Dnes nejčtenější

.