Zavřít reklamu

Jen pár dní nás dělí od oficiálního představení vlajkových lodí Galaxy S8 a Galaxy S8+. Samsung se na tento velký moment připravuje, čemuž také nasvědčuje fakt, že výrobce aktualizoval aplikaci Unpacked 2017, ve které se nyní nachází odpočet.

Aplikace se v elektronických obchodech Google Play a App Store objevila přibližně před týdnem (informovali jsme zde). V té době nikdo pořádně nevěděl k čemu slouží – v aplikaci šly zadat pouze přihlašovací údaje a byly v ní také informace o nastávajícím eventu, nic víc. Po aktualizaci je na velké modré obrazovce vidět zbývající počet dní a hodin do započetí akce Galaxy Unpacked 2017, kterou bude Samsung pořádat v New Yorku a paralelně také v Londýně.

O modelech Galaxy S8 a S8+ už víme téměř vše, mohlo by se proto zdát, že nás už nemá jihokorejský gigant čím překvapit, my však doufáme, že se všechno odhalit nepodařilo a že nás Samsung přeci jen něčím překvapí – tak třeba by mohl vyrobit další a silnější verzi Galaxy S8, co myslíte? O variantě se 6 GB RAM jsme psali zde.

unbox_s8_FB

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.