Zavřít reklamu

Abychom toho o Galaxy S8 nepsali moc, na řadu nyní přichází příslušenství. Řeč je o 5100mAh powerbance a speciální dokovací stanici DeX, která by měla z „es osmičky“ udělat „plnohodnotný“ počítač. Jak to celé bude fungovat?

Na fotografii níže vidíte snímek dokovací stanice DeX, do které bude uživatel moci zapojit klávesnici, myš a následně i monitor. Tento set tak přetvoří Galaxy S8 do podoby počítače běžící na systému Android. Bystří si jistě všimnou, že se stanice podobá bezdrátovým nabíječkám pro Galaxy S7, po stranách se nacházejí dva USB porty, ethernetový port, HDMI pro připojení monitoru a USB-C pro připojení telefonu, tedy Galaxy S8. Maximálním výstupním rozlišením je 4K při 30 fps.

V neposlední řadě je třeba zmínit, že bude mít DeX Station aktivní chlazení, my však doufáme, že si Samsung s odpadním teplem poradil dobře a že nebude aktivní chlazení zbytečně hlasité. Dokovací stanice se má na trh dostat za cenu 150 euro (přibližně 4 100 Kč). Jediný otazník visí pouze nad podobou uživatelského prostředí desktopového systému.

Jako poslední se na internetu objevila fotografie Battery Packu. Powerbanka s označením EB-PG950 má být představena společně s telefony Galaxy S8 a nabídnout má kapacitu pouze 5100 mAh. Na těle se má také nacházet poutko pro snadnější přenášení a několik LED pro indikaci stavu nabití. Powerbanka bude podporovat rychlé nabíjení (15 W) a bude dostupná v černé a bílé barvě. Cena byla stanovena na 60 euro (cca 1 600 Kč).

samsung-dex-galaxy-s8

 

 

Dnes nejčtenější

.