Zavřít reklamu

Jihokorejská společnost Samsung plánuje zahájení prodeje vlajkových lodí Galaxy S8 a Galaxy S8+ na evropském trhu už během následujícího měsíce. S blížícím se datem představení, které je plánováno na 29. března, se objevují stále další předpoklady a spekulace týkající se doposud neodhalených zařízení. Samsung Galaxy S8 a jeho velký bratr vyjdou podle tweetu Evana Blasse ve třech barevných variantách, a to Black Sky, Orchid Grey a Arctic Silver.

Koncept iPhone 8 po vzoru Galaxy S8:

Evan Blass v druhém tweetu prozradil, že 5,8palcový Galaxy S8 bude stát 799 euro a 6,5palcový Galaxy S8+ 899 euro. Odhalil nejen ceny budoucích smartphonů největšího rivala Applu, ale i příslušenství, jako je dokovací stanice DeX (150 eur), GearVR headset (129 euro) a Gear360 (229 euro). Vypadá to tedy, že ceny budou nižší než u jubilejního 5,8palcového iPhonu 8 s OLED displejem, u něhož se počítá s cenou nad 930 euro.

Samsung Galaxy S8 bude zahrnovat skenování duhovky, technologii rozpoznávání obličeje, snímání otisků prstů a nového virtuálního asistenta Bixby, kterého jihokorejci včera představili. Samsung představí své telefony na konferenci 29. března, přičemž jejich prodej by měl být zahájen 21. dubna. Apple iPhone by měl světlo světa zase spatřit až na podzim.

Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus FB

Dnes nejčtenější

.