Zavřít reklamu

Jihokorejský gigant má s nastávajícím vlajkovým modelem Galaxy S8 velké plány. Oficiálně by se měla začít „es-osmička“ prodávat 21. dubna, co se předobjednávek týče, u nich udělá Samsung výjimku a prodlouží celkovou dobu předobjednávek, než je u výrobce běžné. Nový telefon od Samsungu si tak budeme moci předobjednat v období od 7. do 17 dubna. První zásilky by měla společnost rozesílat o den později, tedy 18. dubna.

Samsung rovněž chystá velkou akci s názvem Galaxy Unpacked 2017, která se uskuteční 29. března v New Yorku a Londýně, kde budou výkonné smartphony Galaxy S8 a S8 edge oficiálně představeny. Investoři navíc předpovídají, že by se měly telefony prodávat mnohem lépe, než tomu bylo u Galaxy Note7. V neposlední řadě se také očekávají rekordní čísla předobjednávek.

Vloni si Galaxy Note7 předobjednalo na 400 tisíc zákazníků. Ačkoliv Samsung čekal velké zisky, tabletofon se stylusem S Pen ho vyšel pěkně draho. Společnost utrpěla kvůli vybuchujícím bateriím ztrátu ve výši 6,26 miliard dolarů. Samsung se proto bude snažit vyvinout maximální úsilí pro to, aby byl Galaxy S8 úspěšný, a aby telefon napravil společnosti pověst.

Připomeňme, že Galaxy S8 se podle posledních informací objeví na trhu s 5,7palcovým displejem pospolu s větším bráškou, který bude disponovat 6,2palcovým Super AMOLED panelem. V obou smartphonech bude dostupná i speciální osobní asistentka Bixby, kterou Samsung představil včera (informovali jsme zde).

Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus FB

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.