• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7
  iStores.sk

  Nová AKG sluchátka pro Galaxy S8 se poprvé ukazují světu na reálných fotografiích

  Už na MWC 2017 v Barceloně Samsung při představování Galaxy Tab S3 potvrdil, že v krabičce Galaxy S8 budou přibalena i nová sluchátka AKG. Společnost dokonce na plátně ukázala, jak by mohla sluchátka ve skutečnosti vypadat. Nikdo moc nevěřil, že přesně takto budou vypadat i sluchátka pro novou vlajkovou loď, ale světe div se, vypadá to, že skutečně ano.

  Zahraniční server Gigglehd totiž sdílel trojici fotografií, na kterých jsou zachycena přesně tatáž sluchátka, jaká ukázal i Samsung minulý měsíc. Na první pohled se jedná v podstatě o normální špuntová sluchátka s 3,5mm jackem (opět nám tak potvrzují, že se Galaxy S8 tohoto konektoru zbavit nehodlá), která se na svých peckách mohou pochlubit logem AKG.

  Na jedné z fotografií si můžeme všimnou i ovladače, který nám kabel rozděluje. Od konektoru k ovladači je kabel potažený tkaninou pro lepší odolnost. Od ovladače k jednotlivým peckám už ale vede kabel potažený obyčejnou bužírkou. Počítat můžeme i s náhradními špunty několika velikostí taak, jak bývá u Samsungu a špuntových sluchátek zvykem.

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Další články