Zavřít reklamu

Galaxy S8 od Samsungu téměř klepe na dveře a pokud nás sledujete pravidelně, tak už víte, jak bude nový topmodel vypadat a jaké bude mít přibližně parametry. Ačkoliv máme o „es-osmičce“ celou řadu informací, o fotoaparátu se téměř nemluvilo. Jé téměř jisté, že Samsung nevsadí u Galaxy S8 na duální fotoaparát, to však neznamená, že by neměl co nabídnout, spíše naopak.

Kromě toho, že bude fotoaparát disponovat technologií duálních pixelů pro rychlé zaostřování, snímač také přinese možnost natáčet videa při 1000 snímcích za sekundu. Bohužel není prozatím jasné v jakém rozlišení bude uživatel moci videa při takovém počtu snímcích za sekundu natáčet, nejpravděpodobněji se však jeví HD rozlišení (1280 x 730 pixelů).

Zajímavé dále je, že výkonný čip nepochází od společnosti Sony, která dodává snímače pro většinu výrobců – celý fotoaparát si údajně navrhl a vyrobil sám Samsung. V neposlední řadě se také objevila informace o skeneru duhovky. Ten by měl být schopen skenovat v rozlišení 3,7 Mpx, čímž se také automaticky zlepší jeho spolehlivost a přesnost. Přesné detaily se však dozvíme až 29. března, kdy Samsung představí Galaxy S8 a Galaxy S8+ celému světu na speciální akci Galaxy Unpacked 2017 konané v New Yorku a Londýně.

Galaxy S8 render FB

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.