Zavřít reklamu

Vzhledem k velké oblíbenosti leskle černé (Jet Black) varianty iPhonu 7 a 7 Plus není divu, že se Samsung snaží svézt na stejné vlně. Firma hodlá připravit model Galaxy S8 ve stejném provedení jako konkurenční Apple. Samsung využil příležitosti už u modelu Galaxy S7, který se v leskle černé barvě dostal na pulty obchodů na začátku prosince loňského roku.

Vzhled Galaxy S8 je díky množícím se fotografiím znám téměř na 100 %. Fotografie, které vidíte níže, plně korespondují s předchozími úniky a ukazují záda i přední stranu telefonu v krásném leskle černém provedení. Nutno podotknout, že přední strana telefonu vypadá opravdu dobře – je jednolitá a nejsou vidět žádné snímače či přední fotoaparát.

Věrohodnosti přispívá také fakt, že nové zákulisní informace zveřejnil uživatel s přezdívkou Dimitri12, jež v minulosti stál za mnoha úniky, které se později ukázaly jako pravdivé.

Připomeňme, že Galaxy S8 na trh přijde s osmijádrovým procesorem Exynos 8895, 4/6 GB RAM, 3000mAh (3500mAh) baterií a 12Mpx fotoaparátem s optickou stabilizací a možností natáčet 4K video. K odhalení dojde 29. března na konferenci Galaxy Unpacked 2017 v New Yorku.

galaxy-s8_jet-black_FB

Zdroj: BGR

Související články

Dnes nejčtenější

.