Zavřít reklamu

Ačkoli majitelé Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge modelů od operátora T-Mobile se stále nedočkali aktualizace na Android 7.0 Nougat, Samsung už minulý týden začal s aktualizacemi předloňských modelů Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Aktualizace začala jen u vybraných operátorů v Evropě, přičemž před třemi dny se dočkali dokonce i majitelé modelů od českého Vodafonu.

Pokud mezi nimi nejste a stále čekáte na Android 7.0 Nougat pro svůj Galaxy S6 nebo S6 Edge, pak si můžete zkrátit čekání zhlédnutím videa od Sammobile o novinkách, které nový systém pro předloňské vlajkové modely přináší.

Mezi hlavní novinky patří světlejší, čistší a tím i přehlednější uživatelské prostředí systému, přepracovaná lišta s rychlými zástupci, filtr modrého světla vhodný zejména při práci na telefonu ve večerních hodinách, možnost změnit intenzitu svítilny, nová sekce pro údržbu zařízení, možnost uspat aplikaci podržením prstu na její ikoně, nový správce hesel, Samsung Cloud a nakonec i nové panely pro kalendář a správu zařízení u Edge modelu.

Dnes nejčtenější

.