Zavřít reklamu

Jeden z nejslavnějších Apple analytiků Ming-Chi Kuo z KGI Securities se tentokrát na chvíli odklonil od kalifornského giganta s logem nakousnutého jablka a přichází s informace o telefonu od korejského Samsungu. Kuo se v Apple světě proslavil svými přesnými predikcemi ohledně chystaných jablečných produktů, a tak není důvodu m nevěřit ani v tomto případě, kdy přináší čerstvé informace o Galaxy S8 a Galaxy S8+.

Kuo potvrdil, že Samsung 29. března představí 5,8palcový Galaxy S8 a 6,2palcový Galaxy S8+. Oba telefony prý nabídnou WQHD+ OLED displej s rozlišením 2960×2400 pixelů. Analytik navíc uvedl, že Galaxy S8 se pochlubí baterií s kapacitou 3000mAh a Galaxy S8 baterií o kapacitě 3500mAh, což přesně sedí i s předchozími informacemi.

Modely pro Spojené státy, Japonsko a Čínu bude pohánět procesor Snapdragon 835, zatímco v modelech pro Evropu a zbytek Asie bude tikat procesor Exynos 8895 od Samsungu. Na většině trzích bude Galaxy S8 dostání s operační pamětí RAM o velikosti 4GB, ale protože Korejci a Číňané si zakládají na specifikacích, tak v těchto zemích se bude Galaxy S8 i Galaxy S8+ prodávat s 6GB RAM.

Úniky Galaxy S8 a Galaxy S8+:

Původně se proslýchalo, že by se oba vlajkové modely měly začít celosvětově prodávat 21. dubna, ale později se objevila zpráva, že se zahájení prodejů o týden odkládá na 28. dubna. Kuo však tvrdí, že prodeje Galaxy S8 odstartují 21. dubna, tedy v původně předpokládaný termín.

Na konec analytik investorům, pro které byla zpráva primárně určena, prozradil, že výroba bude Galaxy S8 ku Galaxy S8+ bude rozdělena v poměru 6:4. Samsung by měl za letošní rok prodat 40-45 milionů kusů nového telefonu, což je o něco méně, než se prodalo minulý rok Galaxy S7 (52 milionů kusů). Nicméně, Kuo poznamenal, že díky fiasku Galaxy Note 7 byl Galaxy S7 v podstatě jediný vlajkový model Samsungu a právě proto se tolik prodával a vlastně i díky tomu se očekávají poměrně dobré prodeje Galaxy S8.

Galaxy_S8_infinity display

zdroj

Dnes nejčtenější

.