Zavřít reklamu

Tisková zpráva: EVOLVEO uvádí na trh nový, kompaktní, vodotěsný a odolný Android LTE smartphone StrongPhone G4. V tenkém a elegantně vyhlížejícím těle se skrývá vnitřní pevný ochranný rám „SolidStone“, který je vyroben speciální technologií s využitím hořčíku. Tento unikátní rám dodává telefonu nadstandardní mechanickou odolnost, která jej chrání před následky nárazů a pádů. Telefon je po stranách vybaven elegantními kovovými výztuhami tmavě šedé barvy, které mohou být snadno vyměněny za boční lišty stříbrné barvy, které jsou součástí balení. Jak jsme u odolných telefonů značky EVOLVEO zvyklí, i tento model splňuje stupeň krytí IP68, takže vodotěsnost v metrové hloubce po dobu 30 minut je samozřejmostí.

Nový čtyřjádrový  64bitový procesor Mediatek překonává konkurenční řešení v oblasti energetické účinnosti. Je založen na výkonné, ale úsporné architektuře ARM Cortex A53. Rychlý 64bitový procesor pracuje na frekvenci 1.4 GHz a jeho duální GPU Mali T720 poskytuje dostatečný výkon pro špičkové aplikace a hry. Telefon nabízí dostatek operační paměti a velké vnitřní úložiště. Rychlá 3 GB operační paměť umožní plynule přepínat mezi nejnáročnějšími úkoly nebo hraní graficky náročných her bez velkých prodlev. 32 GB vnitřní paměť poskytuje dostatek místa pro všechny oblíbené aplikace, mapové podklady, hudbu nebo filmy, navíc s možností snadného rozšíření pomocí microSDHC/SDXC karty. Telefon podporuje také funkci Adaptivního úložiště, které umí implementovat paměťovou kartu jako plnohodnotnou část úložiště.

Smartphone je dodáván s novým operačním systémem Android 6.0, který není nijak upraven. Podpora vysokorychlostních 4G/LTE sítí je v dnešní době samozřejmostí. Bezdrátové připojení na internet je realizováno pomocí bezdrátového Dual Band WiFi, kdy duální frekvence 2.4 GHz a 5 GHz zabezpečí vyšší přenosovou rychlost a stabilitu a nižší rušení signálu. Display je 5″ HD IPS se zvýšenou ochranou díky Gorilla Glass 3, která byla vyvinuta pro zajištění vyšší odolnosti proti poškrábání a lepší stabilitu, jakmile dojde ke zvýšení tlaku na displej. Telefon je vybaven kvalitním 8.0megapixelovým fotoaparátem, který využívá obrazový snímač SONY Exmor R a video lze natáčet ve Full HD kvalitě. Model G4 také podporuje rychlé nabíjení baterie a navíc umožňuje Dual SIM režim. Konstrukce telefonu splňuje podmínky testů Ministerstva obrany USA (United States Department of defense) MIL-STD-810G:2008.

EVOLVEO_StrongPhone_6

Testováno pro
• nízký tlak (nadmořská výška), zkušební metoda 500.5, postup I
• vlhkost, zkušební metoda 507.5
• sluneční záření, zkušební metoda 505.5, postup II
• kyselé prostředí, zkušební metoda 518.1

Technické specifikace EVOLVEO StrongPhone G4
• vodotěsný podle specifikace IP68 (1 metr vodního sloupce po dobu 30 minut)
• hořčíkový pevný vnitřní rám „SolidStone“ pro zvýšení odolnosti
• odolný nárazům a vibracím
• Mediatek čtyřjjádrový 64bitový procesor 1.4 GHz
• grafický chip Mali-T720 s podporou Open GL ES 3.1
• operační paměť 3 GB
• vnitřní paměť 32 GB s možností rozšíření microSDHC/SDXC kartou
• podpora pro nejrychlejší mobilní internet 4G/LTE
• operační systém Android 6.0 Marshmallow
• rozměry 145 × 75 × 10 mm
• hmotnost 180 g (s baterií)

Dostupnost a cena
EVOLVEO StrongPhone G4 je dostupný v síti vybraných prodejců a internetových obchodech. Doporučená koncová cena je 8 490 Kč včetně dph.

Pro více informací navštivte
Web: http://www.evolveo.eu/cz/strongphone-g4
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=7KK6MMAmP0Q
Facebook: https://www.facebook.com/evolveoeu

EVOLVEO je světová značka outdoorové elektroniky, odolných mobilních telefonů, sportovních kamer a dalšího vybavení, fungující od roku 1992. Rozvoj a distribuce je zajištěna mezinárodním profesionálním týmem z více než deseti zemí.  EVOLVEO je zaměřeno převážně na muže ve věku 15 až 50 let, kteří mají zájem o spotřební elektroniku nebo informační technologie, požadují trendové produkty a hledají ekonomicky výhodnější řešení vzhledem k nabídce nadnárodních značek. EVOLVEO aktivně vyhledává i příležitosti v oblastech, ve kterých nejsou zastoupeny nadnárodní značky. EVOLVEO podléhá řízení jakosti dle normy ISO 900.

EVOLVEO_StrongPhone_7

Dnes nejčtenější

.