• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7
  iStores.sk

  Samsung vydává měsíční bezpečnostní aktualizaci a představuje svůj plán

  Společnost Samsung a Google se před několika měsíci oficiálně zavázali k tomu, že každý měsíc budou vydávat pravidelné opravné aktualizace. To se nakonec opravdu děje, neboť už nyní Samsung vydává první update. Ten přichází s označením SMR-MAR-2017. Tento zcela nový opravný balíček přináší 12 oprav od Samsungu a dalších 73 oprav od Googlu.

  Jihokorejská společnost navíc zveřejnila detaily oprav, a to jen u vybraných problémů. To vše hlavně kvůli bezpečnosti dosud neaktualizovaných modelů.

  „Jako hlavní dodavatel chytrých telefonů si uvědomujeme důležitost bezpečnosti a soukromí našich uživatelů. Na náš server Samsung Mobile proto zveřejňujeme, jak to s bezpečností a soukromím myslíme vážně. Bezpečnost a soukromí našich uživatelů je pro nás absolutní prioritou. Naším cílem je navíc udržet si důvěru u stávajících a budoucích zákazníků.

  Každý měsíc si pro naše uživatele připravíme důležité bezpečnostní aktualizace, které budou o něco více chránit soukromí a mnoho dalšího. Na našich stránkách budeme průběžně informovat:

  – o vývoji bezpečnostních problémů
  – o nejnovějších aktualizacích bezpečnosti a soukromí“

  Modely s měsíčními bezpečnostními aktualizacemi:

  • řada Galaxy S (S7, S7 Edge, S6 Edge+, S6, S6 Edge, S5)
  • řada Galaxy Note (Note 5, Note 4, Note Edge)
  • řada Galaxy A (vybrané modely řady Galaxy A)

  Modely s čtvrtletními bezpečnostními aktualizacemi:

  Galaxy Grand Prime
  Galaxy Core Prime
  Galaxy Grand Neo
  Galaxy Ace 4 Lite
  Galaxy J1 (2016)
  Galaxy J1 (2015)
  Galaxy J1 Ace (2015)
  Galaxy J2 (2015)
  Galaxy J3 (2016)
  Galaxy J5 (2015)
  Galaxy J7 (2015)
  Galaxy A3 (2015)
  Galaxy A5 (2015)
  Galaxy Tab S2 9.1 (2015)
  Galaxy Tab 3 7.0 Lite

  Zdroj

  Diskuze

   Dobrý deň

   Volám sa Dušan Krajči.
   A chcel by som aby nielen do bespenosti venoval snahu Sammsug ale aj do inovacii softvéru pre staršie modely Samsung ako je napríklad Samsung j3 2016 a ine pre to že nedostali ani andoid 6.0 ani android 7.0 a nedostanu ani android 8.0.Hlavné že konkurenčné modely davaju inovácie softvéru aj do lacnejšich mobilov co Samsung nerobí a je mu to vytykane verejnostov a aj to ze keď aj dava nový softvér do drahších mobilo tak tak to robi veľmi dlho oproti konkurencii. Mal by sa trocha ohliadnut po konkurencii zobrať si znich priklad aby aj do ich lacnejsich mobilav sa dal nainštalovať nový softvér a aby to netrvalo tak dlho.
   ĎAKUJEM.

   Reagovat

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Další články