Zavřít reklamu

Před několika dny jsme vás informovali o velmi důležité certifikaci FCC, kterou získala dosud nepředstavená vlajková loď Galaxy S8, včetně klasické verze Galaxy S8 a Galaxy S8+. Samsung dříve v těchto certifikacích uváděl i finální podobu svých vlajkových modelů, ovšem letos je tomu úplně jinak. Jihokorejská společnost se snaží co nejdéle udržet veškeré informace o Galaxy S8 v tajnosti.

Nicméně, i tak jsme se jen přece něco o novém telefonu dozvěděli. V certifikaci Samsung uvádí některé specifikace. Můžeme očekávat hned několik důležitých prvků – fotoaparát, Bluetooth, ANT +, Wi-Fi, GPS, NFC, MP3 / MP4 přehrávač, bezdrátové nabíjení, MST, OTG a DP. Navíc zde byly uvedeny veškeré LTE frekvence, kterými bude „es-osmička“ disponovat.

Zdá se, že by nový model mohl přijít s podporou více než 24 LTE pásem, což by překonalo dosavadního rekordmana iPhone 7 a iPhone 7 Plus, jehož japonská verze podporuje 25 pásem. Telefony od Samsungu budou poháněny procesory Exynos a Qualcomm. Procesor Samsung Exynos 8895 podporuje navíc rychlost stahování až 1 Gbps.

Galaxy S8 Evan Blass FB

Zdroj

Dnes nejčtenější

.