• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Samsung Galaxy A3 (2017): unboxing video a první pohled

  Nový Samsung Galaxy A3 (2017) je opravdu velmi malé a kompaktní zařízení. Nejedná se úplně tak o konkurenční iPhone SE, tedy alespoň co se velikosti týká, ovšem velký displej nikomu vadit nebude. Nová A3 přichází s poměrně kompaktní úhlopříčkou displeje, která činí 4,7 palců a je typu Super AMOLED. Telefon mimo jiné disponuje certifikací IP68, což zaručuje ochranu proti vodě či prachu. Konstrukce samotného zařízení je navíc ze skla a kovu.

  Srdcem celého stroje je okta-core procesor typu Exynos 7, který je vyroben technologií zaručující energetickou úsporu. O dočasně spuštěné aplikace a soubory se pak postará operační paměť s kapacitou 2 GB. Ovšem s vnitřním úložištěm je to o něco horší – pouze 16 GB. Naštěstí jej ale můžete jednoduše a levně rozšířit pomocí microSD karty.

  Akumulátor zařízení činí 2 350 mAh a bohužel není odnímatelná. Telefon navíc disponuje nejnovějším USB-C portem pro nabíjení. Dále zde najdeme 13megapixelový fotoaparát s objektivem f / 1.9, zatímco na přední straně máte k dispozici 8megapixelovou kameru.

   

  Zdroj

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online