Zavřít reklamu

Již včera jsme vás informovali o zcela nové fotografii zachycující vlajkový model Galaxy S8. Mimo jiné se jednalo o vůbec první fotografii, na které byly zachyceny oba modely, tedy Galaxy S8 a Galaxy S8+, přímo vedle sebe. Nicméně, nyní se na internetu objevila další fotografie, která toho odhaluje mnohem více.

Nové snímky dokazují, že konstrukční velikost právě nových telefonů značky Samsung budou téměř totožné s konkurenčními modely. Populární profil na sociální síti Twitter @OnLeaks se pochlubil s fotografií, na které jsou detailně porovnávány konstrukční velikosti těch nejlepších telefonů na trhu – Galaxy Note 7 (již se neprodává), iPhone 7 a iPhone 7 Plus.

Abych vše uvedl na pravou míru, autoři snímku porovnávají Galaxy S8 a Galaxy S8+ se svými hlavními konkurenty. Tak například, klasická verze „es-osmičky“ bude nepatrně kratší než Galaxy Note 7, který byl před několika měsíci z trhu nadobro odstraněn. Ovšem takové Galaxy S8+ bude zase o něco vyšší. Dosud nepředstavené modely „es-osmičky“ pro změnu budou o chlup vyšší než Galaxy S6 a Galaxy S7.

 

Zajímavé však ale je, že výška Galaxy S8 a Galaxy S8+ bude velmi podobná té iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus, a to i přesto, že nabízejí mnohem větší displej. Je tedy jasné, že se Samsung snaží nabídnout co největší zobrazovací panel, aniž by musel sáhnout po větších konstrukčních rozměrech. Otázkou ale je, jak se bude telefon držet v jedné ruce. 

galaxy-s8-vs

Zdroj

Dnes nejčtenější

.