Zavřít reklamu

Na internetu se nyní objevilo zcela nové video zachycující dosud nepředstavenou vlajkovou loď Samsung Galaxy S8. Z videa je zřejmé, že model bude skutečně disponovat zahnutými hranami, a to na obou stranách zařízení. Dále zde můžeme vidět hned několik různých senzorů (včetně skeneru duhovky), tenké rámečky kolem displeje a velmi malý spodní kryt. Video se původně objevilo na serveru Weibo.

Očekává se, že Samsung Galaxy S8 nabídne 5,8palcový Super AMOLED displej nesoucí rozlišení 1 440 x 2 560 QHD. V závislosti na trhu, kde byl telefon zakoupen, bude novinka disponovat buď procesorem typu Exynos 8895 SoC nebo Snapdragon 835.

„Es-osmička“ dále bude nabízet operační paměť s kapacitou 4 GB a vnitřní úložiště o velikosti 64 GB. Skvělou zprávou je, že jihokorejský výrobce zachoval podporu microSD karet. Úložiště telefonu si tak můžete rozšířit až o dalších 256 GB. Na zadní straně zařízení se pak nachází hlavní 12megapixelový fotoaparát s clonou f / 1.7. To znamená, že při focení fotografií za zhoršených světelných podmínek neuvidíte téměř žádný šum. Selfie kamera, která se nachází na přední straně, nabídne 8megapixelový snímač. Klasická verze Galaxy S8 bude disponovat 3 000 mAh baterií a Androidem 7.1 Nougat.

Verze Samsung Galaxy S8+ bude mít stejné hardwarové specifikace, s výjimkou většího 6,2palcového displeje a vyšší kapacitou baterie, 3 500 mAh. Oba modely by měly být vybaveny irisovým skenerem a certifikací IP68.

Galaxy S8 Evan Blass FB

Zdroj

Dnes nejčtenější

.