Zavřít reklamu

Samsung před několika týdny trhu představil zbrusu nový kousek pod názvem Galaxy A7. Jedná se o zcela vodotěsné zařízení a už nyní se na internetu objevují první unboxing videa. Podle všeho je samotná krabice vysoká, robustní a velmi kompaktní, což je pro společnost Samsung naprosto typické.

Nový telefony Galaxy A7 disponuje celoskleněnou konstrukcí a s ochrannou páskou, kterou pochopitelně po vybalení odstraníte a nalepíte novou. Jedná se o poměrně velký telefon, neboť nabízí 5,7palcový displej typu Super AMOLED s rozlišením 1080p. Ovšem podle prvních reakcí zařízení z rukou nijak vážně nevykluzuje.

Nová vlajková loď A-series nabízí konstrukci o rozměrech 157.69 x 76.92 x 7.8mm. Jedná se o něco větší zařízení, než byl předchozí model. Tudíž zde najdeme větší kapacitu akumulátoru, a to 3 600 mAh.

Telefon je navíc poháněn procesorem Exynos 7880 a o dočasně spuštěné aplikace se stará operační paměť o velikosti 3 GB. Dále zde samozřejmě najdeme interní úložiště s kapacitou 32 GB, s možností rozšíření (microSD). Fotoaparát disponuje 16 Mpx rozlišením s širokou clonou f / 1.9. Samozřejmostí je USB-C port, který poslouží pro nabíjení baterie.

samsung-galaxy-a7-review-ti

Zdroj

Dnes nejčtenější

.