• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7
  iStores.sk

  Podívejte se na první unboxing video nového Galaxy A7 (2017)

  Samsung před několika týdny trhu představil zbrusu nový kousek pod názvem Galaxy A7. Jedná se o zcela vodotěsné zařízení a už nyní se na internetu objevují první unboxing videa. Podle všeho je samotná krabice vysoká, robustní a velmi kompaktní, což je pro společnost Samsung naprosto typické.

  Nový telefony Galaxy A7 disponuje celoskleněnou konstrukcí a s ochrannou páskou, kterou pochopitelně po vybalení odstraníte a nalepíte novou. Jedná se o poměrně velký telefon, neboť nabízí 5,7palcový displej typu Super AMOLED s rozlišením 1080p. Ovšem podle prvních reakcí zařízení z rukou nijak vážně nevykluzuje.

  Nová vlajková loď A-series nabízí konstrukci o rozměrech 157.69 x 76.92 x 7.8mm. Jedná se o něco větší zařízení, než byl předchozí model. Tudíž zde najdeme větší kapacitu akumulátoru, a to 3 600 mAh.

  Telefon je navíc poháněn procesorem Exynos 7880 a o dočasně spuštěné aplikace se stará operační paměť o velikosti 3 GB. Dále zde samozřejmě najdeme interní úložiště s kapacitou 32 GB, s možností rozšíření (microSD). Fotoaparát disponuje 16 Mpx rozlišením s širokou clonou f / 1.9. Samozřejmostí je USB-C port, který poslouží pro nabíjení baterie.

  Zdroj

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Další články