Zavřít reklamu

Srovnání chystaného Galaxy S8 s Galaxy Note 7 se pravděpodobně nedočkáme. Vzhledem k faktu, že Samsung téměř všechny kusy Note 7 vybral od zákazníků zpět a zbytek značně omezil speciální aktualizací, je hodně nepravděpodobné, že někdo bude loňský phablet s letošní vlajkovou lodí porovnávat. Nicméně i přesto se nám nyní naskytl pohled na fotografii, kde je připravovaný Galaxy S8 a Galaxy S8+ po boku Galaxy Note 7.

Na obrázku níže můžete vidět zleva Galaxy S8, Galaxy Note 7 a Galaxy S8+. Menší z připravovaných modelů by měl nabídnout 5,7palcový displej, což je vlastně stejný rozměr, jako má Galaxy Note 7. Ovšem díky minimálním rámečkům je Galaxy S8 menší než zmiňovaný phablet.

Naproti tomu Galaxy S8+ by se měl pochlubit 6.2palcovým displejem, tudíž znatelně větším než Galaxy Note 7. Jak ale můžete vidět na fotografii níže, telefon bude jen o maličko větší než phablet uprostřed. Opět samozřejmě díky tenoučkým rámečkům nad a pod displejem. Nic nového nám však snímek neprozrazuje. Opět se potvrzují všechny novinky, které jsme už mohli vidět i na předchozích uniklých fotografiích.

Samsung představí oba letošní vlajkové modely už na konci tohoto měsíce, konkrétně 29. března na konferenci v New Yorku a Londýně. Předobjednávky by měly začít v 10. dubna a prodeje by po celém světě měly odstartovat v pátek 28. dubna.

galaxy-s8-vs-galaxy-note-7

zdroj: SAMmobile

Související články

Dnes nejčtenější

.