• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7
  iStores.sk

  Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ poprvé na společné fotografii

  Jihokorejská společnost Samsung svou novou vlajkovou loď pro rok 2017, Galaxy S8 a Galaxy S8+, představí již za tři týdny. Čím více se blíží datum oficiálního představení, tím více na internet unikají nové fotografie zachycující právě dosud nepředstavený model. Většinou takové fotografie prozrazují finální konstrukci samotného zařízení a další prvky.

  Nyní jsme se dočkali obrázku, na kterém se nachází takzvaný chránič displeje. Z nepochopitelných důvodů je výrobce těchto chráničů v anonymitě. Podle informací a spekulací by se mělo ale jednat o společnost, jejichž produktové fotky se na internet dostaly již před několika měsíci. Pokud je tomu opravdu tak, na obrázcích níže si můžete prohlédnout finální verze Galaxy S8 a Galaxy S8+.

  Z fotografií je patrné, že Samsung nakonec vsadil na duální fotoaparáty. Dále zde najdeme také přední kameru, zdířku pro SIM kartu, USB-C port, mikrofon a reproduktor. Na levé straně se pak nachází tlačítko pro aktivování hlasového asistenta Bixby. Mimochodem, jedná se vůbec o první fotografii, na které se nacházejí oba modely – Galaxy S8 a Galaxy S8+.

   

  Zdroj

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Další články