Zavřít reklamu

S blížícím se představením nového Galaxy S8 a Galaxy S8+, které proběhne už na konci tohoto měsíce, zlevňuje Samsung v Česku loňské vlajkové modely Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. Slevy se týkají všech barevných variant a jsou poměrně znatelné, protože nyní můžete ušetřit téměř 4000 korun. Samsung ve svém oficiálním e-shopu označuje akci jako „mega slevu“ a dobrou zprávou je, že ceny modelů šly dolu i u ostatních internetových obchodů, jako je například Alza.

Ještě na konci minulého pracovního týdne jste u Samsungu za nový Galaxy S7 zaplatili 19 790 Kč a za Galaxy S7 Edge 22 590 Kč. V případě menšího modelu bez zahnutého displeje šla nyní cena dolu o 3 800 Kč, tedy na 15 990 Kč. Za Edge model nyní dáte o 3 600 Kč méně, cena totiž klesla na 18 990 Kč, tedy ještě na nižší částku, než za kterou se předtím prodával obyčejný Galaxy S7. Slevy se týkají všech dostupných barevných variant, tudíž černé, zlaté, stříbrné, růžové bílé i modré.

Na pokles cen zareagovaly i některé tuzemské e-shopy. Například u takové Alzy tak zakoupíte Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge nově za stejnou částku, jako na českých oficiálních stránkách Samsungu, ale dostanete k telefonu navíc zdarma dárky v celkové hodnotě 4589 Kč. Mnohdy podobné dárky nabízené zdarma k drahým telefonů moc potenciální zákazníky nepřesvědčí, ale nyní k vlajkovým modelům Samsungu dostanete kryt Samsung ET-CG930D, ke kterému je možné připnout dodávaný teleobjektiv nebo širokoúhlý objektiv. Pokud rádi fotíte, bude pro vás zmíněný kryt s objektivy jako dělaný.

Co myslíte? Vyplatí se nyní pořídit si Galaxy S7 nebo Galaxy S7 Edge s takto výraznou slevou? Podělte se s námi o názor do komentářů níže.

Galaxy S7 Galaxy S7 Edge sleva
Galaxy S7 packaging FB

Dnes nejčtenější

.