Zavřít reklamu

Oficiální účet Samsung Exynos na Twitteru prozradil zcela nové a velmi zajímavé informace ohledně zadního fotoaparátu Galaxy S8. Dosud se mělo za to, že se nové vlajkové lodě nedočkají duálního fotoaparátu, ovšem nyní, jak se zdá, je vše úplně jinak.

Podle všeho se má za to, že by Galaxy S8, který jihokorejská společnost představí již tento měsíc, měl disponovat duální kamerou. Tato informace se objevila před několika hodinami, ale není úplně jisté, zda se jedná jen o prototyp nadcházejícího modelu Galaxy S7.

O duálním fotoaparátu jsme psali již několikrát. Postupem času však přicházely zprávy, že se dvou zadních kamer spíše nedočkáme. Je to poměrně diskutabilní věc, neboť na zadní straně telefonu se bude nacházet čtečka otisků prstů. Jestliže by Samsung na tuto stranu zařízení implementoval druhý fotoaparát, moc místa by pro snímač nezbylo.

Divize Samsung Exynos se pravděpodobně jen chlubí tím, že nový procesor Exynos 8895 podporuje také dvojici zadních fotoaparátů. Na oficiálním Twitteru taktéž uvádí, že toho 8895-ka zvládne mnohem více. To je poněkud podezřelé, že ano. Nicméně, jediný výrobce, který používá procesory od Samsungu, je firma Meizu. Stále se ale může jednat o chytrý krok ze strany jihokorejského výrobce, který by chtěl ostatní společnosti nalákat na nový procesor.

Co myslíte vy? Stále jste toho názoru, že se duálního fotoaparátu na Galaxy S8 nedočkáme?

Sasmung Galaxy S8 dual camera Exynos9 FB

Dnes nejčtenější

.