Zavřít reklamu

Pohodlně se usaďte a připravte se na nálož v podobě 5 sekundového videa, které zachycuje zcela novou a dosud nepředstavenou vlajkovou loď Galaxy S8. Dosud jsme byli svědky hned několika fotografií zachycující velmi elegantní a „sexy“ design nového vlajkového modelu od Samsungu.

Na zadní straně se nachází nejen excelentní fotoaparát s přisvětlovací LED diodou, ale také čtečka otisků prstů. Ta se nám přesunula z původní přední strany, přesněji z domovského tlačítka. Jedná se o velmi logický krok, neboť nový telefon nebude disponovat hardwarovým tlačítkem a už vůbec ne postranními rámečky, které dříve obklopovaly hlavní zobrazovací panel.

Jasně, byla tu možnost, že by se skener otisků mohl nacházet pod displejem a nebo přímo v něm. Ovšem Samsung se rozhodl čtečku přesunout na zadní stranu zařízení. Toho si samozřejmě můžete všimnout na videu níže. Kromě toho se zdá, že se oba modely, tedy Galaxy S8 a Galaxy S8+, objevily v databázi velmi populární aplikace Geekbench.

Galaxy S8 Geekbench
Galaxy S8 Plus Geekbench

SM-G950U, tedy klasická verze Galaxy S8, bude pohánět nejen operační systém ve verzi Android 7.1 Nougat, ale také okta-core procesor Snapdragon 835 s taktem 1,9 GHz. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se pak postará operační paměť o velikosti 4 GB. V testu si model vedl velmi obstojně – single-core dosáhl skóre 1 916, multi-core pak 6 011. Menší verze pak nabídne úhlopříčku displeje 5,8 palců.

Větší bratříček, tedy Galaxy S8+ s označení SM-G955U, si vedl o poznání lépe. Hlavním rozdílem je 6,2palcový displej a větší baterie 3 500 mAh, oproti 3 000 mAh. To však není žádným překvapením, neboť o těchto údajích slýcháme již několik měsíců. Nicméně, Galaxy S8+ si v testu aplikace Geekbench nevedlo vůbec špatně – single-core dosáhl skóre 1 929 a multi-core 6 084.

Nových telefonů od Samsungu se dočkáme již tento měsíc, přesněji 29. března.

Galaxy S8 render FB

Zdroj

Dnes nejčtenější

.