Zavřít reklamu

Telefony od jihokorejské společnosti Samsung se v poslední době staly notoricky známé pro jejich tendenci explodovat. Všechno začalo ve chvíli, kdy výrobce představil Galaxy Note 7, který….no, však ten příběh už znáte. Ovšem nejednalo se o jediný model, který se potýkal s problémy.

Během té doby došlo k explozím několika dalších telefonů, včetně Galaxy S7, Galaxy S7 Edge. Poslední exploze byla zaznamenána před několika hodinami, o čemž jsme vás již informovali. Nicméně, společnost se nyní snaží udělat maximum, aby se podobné incidenty v budoucnu už nikdy neopakovaly. Proto pracuje na zcela nové budově, jejímž úkolem bude zajištění lepší kontroly kvality.

Model Galaxy Note 7 byl v minulém roce velmi diskutovaný, a to hlavně kvůli explozím, které ohrozily již několik lidských životů. To vše postupem času společnosti opravdu hodně ublížilo, tedy alespoň co se pověsti týká. Všemu ani nepomohla nedávná korupční událost, ve které hrál hlavní roli místopředseda firmy Samsung Lee Jae-yong.

Co se týká budoucnosti, na kterou se bude muset Samsung maximálně koncentrovat, firma 29. března představí svou novou vlajkovou loď Galaxy S8 (Galaxy S8 a Galaxy S8+). A právě nové modely mají firmě vrátit svou dobrou pověst.

Galaxy S7 tests

Zdroj

Související články

Dnes nejčtenější

.