Zavřít reklamu
Nový Samsung Galaxy A

Samsung to s kontrolou kvality myslí vážně, staví kvůli tomu speciální budovu

Telefony od jihokorejské společnosti Samsung se v poslední době staly notoricky známé pro jejich tendenci explodovat. Všechno začalo ve chvíli, kdy výrobce představil Galaxy Note 7, který….no, však ten příběh už znáte. Ovšem nejednalo se o jediný model, který se potýkal s problémy.

Během té doby došlo k explozím několika dalších telefonů, včetně Galaxy S7, Galaxy S7 Edge. Poslední exploze byla zaznamenána před několika hodinami, o čemž jsme vás již informovali. Nicméně, společnost se nyní snaží udělat maximum, aby se podobné incidenty v budoucnu už nikdy neopakovaly. Proto pracuje na zcela nové budově, jejímž úkolem bude zajištění lepší kontroly kvality.

Model Galaxy Note 7 byl v minulém roce velmi diskutovaný, a to hlavně kvůli explozím, které ohrozily již několik lidských životů. To vše postupem času společnosti opravdu hodně ublížilo, tedy alespoň co se pověsti týká. Všemu ani nepomohla nedávná korupční událost, ve které hrál hlavní roli místopředseda firmy Samsung Lee Jae-yong.

Co se týká budoucnosti, na kterou se bude muset Samsung maximálně koncentrovat, firma 29. března představí svou novou vlajkovou loď Galaxy S8 (Galaxy S8 a Galaxy S8+). A právě nové modely mají firmě vrátit svou dobrou pověst.

Zdroj

Diskuze

    Dobrý den, mám samsung galaxy s7 edge, s androidem 7. Mám se bát že mi vybuchne? Samsung mě hodně zklamal…. ??

    Reagovat

    Proboha, co je to za otázku? Prodalo se nějakých já nevím 40 milionů kusů S7 obou variant, problémy byly v jednotkách kusů. Je to stejné chytrý dotaz jako ptát se, jestli s Tebou spadne letadlo. Je tam i stejná pravděpodobnost problémů. 🙂 A čím Tě Samsung zklamal?

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět