Zavřít reklamu

Před necelým týdnem představil Samsung na MWC 2017 nový tablet Galaxy Tab S3. Více si o novince můžete přečíst v našem souhrnném článku a kompletní specifikace tabletu pak naleznete přímo zde. Jak už asi všichni jistě víte, Tab S3 má od základu nainstalovaný Android 7 Nougat a právě tento firmware tabletu se dostal na veřejnost ještě týden před samotným představením.

Kromě toho, že firmware potvrdil dva model (s LTE a bez), nám nadělil i slušnou várku tapet. Ostatně jako v každé novince od Samsungu, i v Galaxy Tab S3 najdou uživatelé nové wallpapery. Nicméně, pokud si novinku kupovat neplánujete, ale i tak byste si svůj stávající tablet (nebo i telefon) rádi vyzdobili novou tapetou, tak můžete. Ze zmíněného firmwaru se totiž podařilo vytáhnout všechny nové wallpapery, které tak naleznete v galerii níže.

Všechny mají čtvercový tvar a rozlišení 2048 × 2048. Tím pádem jsou objemově poměrně velké a některé z nich mají třeba i 4 MB. Proto vám doporučujeme si jejich prohlížení a stahování nechat až na moment, kdy budete se svým zařízením připojeni na Wi-Fi, protože jinak si vyplýtváte část svého drahocenného balíčku dat mobilního internetu. Pokud si chcete stáhnout všechny tapety najednou, pak můžete přímo zde.

samsung-galaxy-tab-s3-FB

Dnes nejčtenější

.