Zavřít reklamu

Podle nedávné žádosti o velmi důležitou ochrannou známku USPTO, kterou podala jihokorejská společnost Samsung, firma opravdu plánuje nasadit takzvaný „nekonečný displej.“ O tom jsme však psali již v únoru, ovšem až nyní je tato informace „oficiálně“ potvrzená.

Nový vlajkový model, tedy klasická Galaxy S8 a větší verze Galaxy S8+, bude disponovat nekonečným displejem. Ten bude nejen zakřivený na obou stranách, ale také takřka bez rámečků. Samsung v žádosti více nespecifikuje, jaké zařízení bude touto ochrannou známkou disponovat. Je však více než pravděpodobné, že se bude jednat právě o novou vlajkovou loď Galaxy S8.

Screen-Shot-2017-03-03-at-08

Jihokorejská společnost se stále snaží udržet informace o novém telefonu v tajnosti, což je vcelku pochopitelné. Samsung k ochranné známce napsal jen toto – nekonečným displejem budou primárně disponovat jen „mobilní zařízení“Kromě nádherného zobrazovacího panelu budou nové telefony nabízet také hlasového asistenta Bixby, který podle uniklých zpráv bude mít své vlastní fyzické tlačítko, a to na pravé straně zařízení.

Galaxy_S8_infinity display

Související články

Dnes nejčtenější

.