• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7
  iStores.sk

  Galaxy S8 se pochlubí doslova “nekonečným displejem”

  Podle nedávné žádosti o velmi důležitou ochrannou známku USPTO, kterou podala jihokorejská společnost Samsung, firma opravdu plánuje nasadit takzvaný “nekonečný displej.” O tom jsme však psali již v únoru, ovšem až nyní je tato informace „oficiálně“ potvrzená.

  Nový vlajkový model, tedy klasická Galaxy S8 a větší verze Galaxy S8+, bude disponovat nekonečným displejem. Ten bude nejen zakřivený na obou stranách, ale také takřka bez rámečků. Samsung v žádosti více nespecifikuje, jaké zařízení bude touto ochrannou známkou disponovat. Je však více než pravděpodobné, že se bude jednat právě o novou vlajkovou loď Galaxy S8.

  Jihokorejská společnost se stále snaží udržet informace o novém telefonu v tajnosti, což je vcelku pochopitelné. Samsung k ochranné známce napsal jen toto – nekonečným displejem budou primárně disponovat jen „mobilní zařízení“Kromě nádherného zobrazovacího panelu budou nové telefony nabízet také hlasového asistenta Bixby, který podle uniklých zpráv bude mít své vlastní fyzické tlačítko, a to na pravé straně zařízení.

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Další články