Zavřít reklamu

Jedna z nejočekávanějších vlajkových lodí společnosti Samsung, Galaxy S8+, se objevila v prvním výkonnostním testu Geekbench. Ačkoliv nám výsledky testu o kvalitách telefonu a plynulosti uživatelského prostředí moc nenapoví, pro některé uživatele může být při výběru telefonu hlavním faktorem právě postavení telefonu ve výkonnostním žebříčku.

Jisté je, že budou Galaxy S8 a Galaxy S8+ pohánět jedny z nejvýkonnějších čipsetů současnosti, a to Snapdragon 835 od americké společnosti Qualcomm a procesor Exynos 9. série, který si Samsung sám vyrábí. V testu se objevil pouze model s procesorem od Qualcommu a nutno říci, že se bude jednat o pořádného trhače asfaltu.

galaxy-s8-plus-geekbench-4-specs-performance

Galaxy S8+ obdržel v testu multi-core 6084 bodů, čímž si vydobyl druhou příčku v žebříčku, předběhl ho pouze Huawei Mate 9 (procesor Hisilicon Kirin 960) se 6112 body. Jinak tomu není ani v případě single-core testu, kde je Galaxy S8+ opět na druhém místě, a to s 1929 body. Před ním stojí neporažený iPhone 7 Plus se 3473 body.

K oficiálnímu představení Galaxy S8 a Galaxy S8+ dojde 29. března v New Yorku. Oba telefony by se pak podle očekávání měly začít prodávat v jeden den, a to konkrétně 21. dubna. Zda se tak skutečně stane nám ale potvrdí až samotný Samsung.

Galaxy_S8_render_FB

Dnes nejčtenější

.