Zavřít reklamu

Nejznámější a zároveň i nejspolehlivější leaker Evan Blass před představením každého vlajkového modelu servíruje úniky. Jeho zdroje mu totiž pravidelně dodávají fotografie nebo informace a Blass je poté s celým světem sdílí na svém Twitteru. Výjimkou nebyla ani doba před MWC, kdy nám leaker ukázal například i přesnou podobu Galaxy Tab S2 s klávesnicí a S Pen. Dnes ráno se pochlubil s produktovou fotografií Galaxy S8.

Do představení nové vlajkové lodě Samsungu zbývá jen necelý měsíc. Konkrétně Galaxy S8 a Galaxy S8+ spatří světlo světa 29. března na konferenci, jejíchž konání už jihokorejský gigant stihl v neděli na MWC oznámit. Oba telefony by se měly začít prodávat 21. dubna, a to po celém světě najednou.

A co nám nová fotografie od Blasse prozrazuje/potvrzuje? Především absenci fyzického domovského tlačítka, minimálních rámečků nad a pod displejem, čtečku oční duhovky a nakonec i přítomnost nového tlačítka na straně telefonu. Nové fyzické tlačítko se nachází na levé straně hned pod tlačítky pro regulování hlasitosti, které jsou nově spojené, a podle všech dosavadních informací by mělo sloužit k aktivování nového asistenta Bixby.

Další úniky Galaxy S8 a Galaxy S8+:

Galaxy S8 Evan Blass FB

Dnes nejčtenější

.