Zavřít reklamu

Minulý týden jsme vás informovali, že aplikace Samsung Flow bude od dubna dostupná pro všechny počítače s Windows 10. Nyní jihokorejská firma oficiálně představila své plány pro zavedení Samsung Flow i na další zařízeních série Galaxy a stejně tak i na tablety a počítače s Windows 10.

Aplikace pro lepší produktivitu je dodávána s předinstalovaným systémem Windows 10, a to na nedávno odhalených tabletech Galaxy Tab S3 a Galaxy Book. Díky Samsung Flow mohou uživatelé své tablety a počítače odemknout přímo skrze čtečky otisků prstů, kterou disponují téměř všechna zařízení řady Galaxy. Ovšem pozor, aplikace je kompatibilní pouze s vybranými telefony. Aplikace ke své práci využívá nejen technologii Bluetooth, ale také Wi-Fi připojení k internetu, díky čemuž se zařízení správně spárují.

Pokud tedy vlastníte Samsung Galaxy S7 / S7 edge, S6 / S6 edge / S6 edge+, Note 5 nebo nejnovější A7(2016) / A5(2016) a zároveň máte počítač nebo notebook s Windows 10, můžete se začít radovat. Již nyní si totiž můžete odemykat svůj počítač skrze otisk prstu, který přiložíte na čtečku u svého kompatibilního Samsung telefonu. Samsung Flow toho však dokáže daleko více, veškeré další podrobnosti tak naleznete v tomto článku níže.

Samsung Flow 4

Zdroj

Dnes nejčtenější

.