Zavřít reklamu

Nový tablet s označením Samsung Galaxy Tab S3 přichází s velmi kvalitním Super AMOLED displejem, a také s několika zajímavými funkcemi, díky kterým si nový Tab S3 doslova zamilujete. Ty nejlepší vychytávky a přednosti nového zařízení jsme se rozhodli shrnout do jednoho článku.

Reproduktory s technologií AKG

Jedná se o vůbec první Samsung tablet, který zákazníkům nabízí quad-stereo reproduktory, které byly vybaveny technologií AKG Harman. Vzhledem k tomu, že jihokorejský výrobce odkoupil celou firmu Harman International, můžeme s největší pravděpodobností očekávat její audio technologie i v nadcházejících telefonech či tabletech od Samsungu. Jak můžete slyšet na videu níže, zvuk z reproduktorů Tab S3 je mnohem plnější a více pohlcující, než právě u předchozího modelu Galaxy Tab S2. 

Displej typu Super AMOLED s HDR

Obecně platí, že pro výrobce telefonů a tabletů není nic lepšího, než kompletní přechod na technologii Super AMOLED. Toho si je samozřejmě Samsung plně vědom a i do svého nového vlajkového tabletu pro rok 2017 implementoval své nejlepší displeje, tedy Super AMOLED. A nejedná se jen tak o nějaké displeje. Tyto zobrazovací panely jsou navíc vybaveny technologií HDR, díky čemuž má majitel daleko lepší uživatelský požitek z používání.

Podobné displeje Samsung nasadil u phabletu Galaxy Note 7, ovšem na větším 9,7palcovým displeji je požitek z používání o poznání lepší. Galaxy Tab S3 nabízí mnohem lepší podání barev a také kontrastní poměry.

S Pen

S Pen je skvěle vytvořený stylus, díky kterému se Samsungu povedlo zpopularizovat svou řadu Galaxy Note. Nyní svůj stylus nabízí také majitelům řady Galaxy Tab S. Měli bychom zdůraznit, že se jedná o vůbec první zařízení z řady Tab S, které tímto speciálně navrženým stylusem disponuje. A kdo ví, možná se jej dočkáme také u nové vlajkové lodě Galaxy S8 a Galaxy S8+.

Prémiový design

Nejsme si úplně jisti, zda určité prvky tabletu budete vnímat stejně jako my, ovšem Galaxy Tab S3 je „bezesporu“ nejvíce prémiovým tabletem, který kdy společnost Samsung představila. Tablet disponuje dvěma skly, přičemž jedno na přední a zadní straně zařízení. Konstrukce samotného zařízení je pak kovová. Díky této kombinaci pak máte z používání opravdu skvělý pocit, neboť z rukou tablet vůbec nevyklouzává.

Ceny nového tabletu se pochopitelně, jako vždy, budou lišit v závislosti na daném trhu. Nicméně, samotný Samsung potvrdil, že Wi-Fi a LTE modely se budou prodávat od 679 do 769 eur, a to již příští měsíc v Evropě. Nevíme zcela jistě, kdy se novinka dostane i k nám do České republiky, mělo by k tomu však dojít v nejbližších týdnech.

Galaxy Tab S3

Související články

Dnes nejčtenější

.