Zavřít reklamu

Pamatujete si ty časy, kdy Samsung telefon explodoval a zapálil nejmenovanému muži celý barák? Nebo jak Samsung telefon explodoval a zapálil automobil značky Jeep? Existuje mnoho dalších podobných příběhů, které nakonec jihokorejskou společnost donutily Galaxy Note 7 stáhnout z globálního trhu a nadobro jej zakopat pod zem. Samsung jistě přepsal historii, neboť nic podobného se za poslední léta nestalo.

Samsung Galaxy Note 7 disponoval bohužel trpěl vadnou konstrukcí baterie, přičemž používání tohoto modelu bylo životu nebezpečné. Na základě tohoto faktu byla společnost Samsung donucena zařízení z trhu stáhnout a přestat jej vyrábět. Díky tomu se povedlo zamezit dalším nebezpečným výbuchům. Navíc si výrobce dokázal udržet hned několik svých zákazníků, což pro ni bylo nejdůležitější.

Nicméně, nové vlajkové lodě Galaxy S8 a Galaxy S8+ se velmi rychle blíží. Samsung tedy vydal hned několik nových reklamních videí, ve kterých jasně zdůrazňuje, že jeho nové vlajkové modely již nebudou explodovat a nezapálí tak něčí dům či automobil.

Velkou otázkou samozřejmě je, zda těmto výrokům spotřebitelé skutečně uvěří. Některé výzkumy naznačují, že značka Samsung se po fiasku Galaxy Note 7 u zákazníků velmi značně propadla. Jsou tu také náznaky toho, že se lidé bojí sáhnout po ostatních Samsung telefonech, které by mohly náhle skončit v plamenech. V nových reklamních spotech se však Samsung snaží své spotřebitele přesvědčit o opaku.

Galaxy S7 tests

Dnes nejčtenější

.