Zavřít reklamu

Společnost Samsung chystá představit nejen novou vlajkovou loď Galaxy S8 (Galaxy S8 i Galaxy S8+), ale také zcela nové brýle pro VR (virtuální realitu). Ano, řeč je o nové generaci Samsung Gear VR, která se bude prodávat pod označení SM-R324. Oproti aktuální generaci, která se mimochodem začala prodávat ihned po příchodu Galaxy Note 7, se bude lišit hned několika prvky – jiným předním krytem a také novým jednoručním ovladačem.

Již zmíněný ovladače je asi tou nejzásadnější změnou, navíc bude prodáván ve stylu Daydream View od Googlu a bude přibalen ke Gear VR zcela zdarma. Skvělé je, že pomocí ovladače budete moct nejen ovládat samotné aplikace pro virtuální realitu, ale také uživatelské rozhraní, které bude daleko jednodušší.

Zajímavostí taktéž je, že jsme se v loňském roce měli dočkat nového gamepadu přímo od Samsungu. Ten se dokonce objevil i v několika značkových e-shopech, ovšem společnost jej z neuvedených důvodů stáhla. Samotný nový ovladač navíc nedávno prošel úspěšnou certifikací u amerického úřadu FCC a taktéž Bluetooth certifikací. Ovladač bude pak k dostání pod označením ET-YO324.

Gear VR

Zdroj

Dnes nejčtenější

.