Zavřít reklamu

Samsung plánuje na největší technologické konferenci v Barceloně představit zbrusu nový a velmi očekávaný tablet Galaxy Tab S3. Každým dnem se s blížícím představením také objevuje čím dál tím více informací, především hlavně produktové fotografie zahrnující finální podobu Galaxy Tab S3.

Nyní se na internetu objevila zbrusu nová fotografie, která poodhaluje nejen finální podobu tabletu, ale také přídavnou klávesnici. Tablet bude vybaven speciálním konektorem (na boku), díky kterému bude možné samotnou klávesnici připojit. Samsung se tak pomalu a jistě vrací zpět ke kořenům, neboť takovýmto konektorem byly vybaveny starší tablety jihokorejského výrobce.

Samotný Galaxy Tab S3 bude disponovat velkým 9,7palcovým displejem typu Super AMOLED s perfektním rozlišením, přesněji 2 048 x 1 536 pixelů. Srdcem zařízení pak bude procesor Snapdragon 820, operační paměť s kapacitou 4 GB či 64gigabajtové vnitřní úložiště. Dále zde najdeme 12megapixelový zadní fotoaparát a 5megapixelovou selfie kameru, která bude samozřejmě umístěna na přední straně tabletu.

Skvělou zprávou je, že by novinka měla již v základním balení nabídnout uživateli zcela nové dotykové per S Pen. To však nebude možné do tabletu zacvaknout.

Galaxy Tab S3

Zdroj

Dnes nejčtenější

.