iStores.sk

Mrkněte, jak bude vypadat nový Galaxy Tab S3 s klávesnicí

Samsung plánuje na největší technologické konferenci v Barceloně představit zbrusu nový a velmi očekávaný tablet Galaxy Tab S3. Každým dnem se s blížícím představením také objevuje čím dál tím více informací, především hlavně produktové fotografie zahrnující finální podobu Galaxy Tab S3.

Nyní se na internetu objevila zbrusu nová fotografie, která poodhaluje nejen finální podobu tabletu, ale také přídavnou klávesnici. Tablet bude vybaven speciálním konektorem (na boku), díky kterému bude možné samotnou klávesnici připojit. Samsung se tak pomalu a jistě vrací zpět ke kořenům, neboť takovýmto konektorem byly vybaveny starší tablety jihokorejského výrobce.

Samotný Galaxy Tab S3 bude disponovat velkým 9,7palcovým displejem typu Super AMOLED s perfektním rozlišením, přesněji 2 048 x 1 536 pixelů. Srdcem zařízení pak bude procesor Snapdragon 820, operační paměť s kapacitou 4 GB či 64gigabajtové vnitřní úložiště. Dále zde najdeme 12megapixelový zadní fotoaparát a 5megapixelovou selfie kameru, která bude samozřejmě umístěna na přední straně tabletu.

Skvělou zprávou je, že by novinka měla již v základním balení nabídnout uživateli zcela nové dotykové per S Pen. To však nebude možné do tabletu zacvaknout.

Zdroj

Diskuze

    Osobně jsem docela zklamán. Mám první verzi, která byla širokoúhlá a tak se mi návrat k cca “4:3” nelíbí. Taky jestli se potvrdí informace, že bude jen ta téměř desítková varianta, bude to zklamání, osobně bych uvítal opět 8.4 nebo i 7. Jenže ve finále asi nebudu mít zbytí, pokud nenajdu zajímavější prémiový Android tablet, ten můj dnes už stařičký Galaxy Tab S 8.4 totiž má jen 16 GB RAM a samozřejmě s baterkou si už taky nerozumíme.
    Tak uvidíme. Ještě přemýšlím o Google Pixelu C, ale ten se sem oficiálně zatím snad vůbec nedováží (váš inzerent slibuje, že ho bude mít) a bůhví, jak je vlastně starý, mám v tom zmatek.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zobrazit celou diskuzi
Přispět