Zavřít reklamu

Již v lednu jsme vás informovali o novém modelu pod názvem Samsung Galaxy J7 (2017), který v tě době získal důležitou certifikaci FCC. Nějaký čas se spekulovalo, kde by vlastně mohlo dojít k vůbec prvnímu prodeji. Podle Evana Blasse, což je velmi spolehlivý analytik, se začne nový model prodávat u operátora Verzion, který působí na území USA. Nyní se na internet dostala i finální podoba tohoto zařízení.

Původní spekulovaná podoba Galaxy J7 (2017):

Galaxy J7 (2017) bude disponovat 5,5palcovým displejem s rozlišením 1080 x 1920. Srdcem celého telefonu pak je osmijádrový procesor Snapdragon 625 o taktu 2 GHz. O grafický výkon se postará procesor Adreno 506. Budoucí majitelé se mohou navíc těšit na operační paměť s kapacitou 2 GB, vnitřní 16gigabajtové úložiště či 13megapixelový fotoaparát na zadní straně telefonu. Na přední straně pak bude uživatelům dostupná 5 MPx kamera pro pořizování selfie fotografií. Skvělou zprávou také je, že zde bude předinstalován operační systém Android 6.0, který později získá aktualizaci na verzi 7.0 Nougat.

Začátkem příštího měsíce by se tak měl nový Samsung Galaxy J7 (2017) prodávat na území USA, kde jej budou nabízet tamní operátoři – Verzion, AT & T a US Cellular. O několik dní později by se pak model mohl dostat i do České republiky.

Galaxy J7 2017 FB

zdroj

Dnes nejčtenější

.