Zavřít reklamu

Asi někteří z vás ví, že společně s Windows 10 tabletem Galaxy TabPro S umožnil Samsung skrze aplikaci Samsung Flow odemykat zmíněný tablet přes čtečku otisků prstů na kompatibilních Samsung telefonech. Jak už jsme naznačili, aplikace Samsung Flow v současné době podporuje jen Galaxy TabPro S, ale to by se přímo podle slov Samsungu mělo v dubnu změnit.

Samotný Samsung totiž odepsal na jednu z recenzí u aplikace Samsung Flow v Google Play (viz snímek v galerii níže). Uživatel totiž udělil nejnižší možné hodnocení za to, že aplikaci nemůže nainstalovat na své zařízení s Windows 10. Podpora Samsungu uživateli odepsala, že se omlouvá, ale že aplikace je v současné době dostupná jen pro Galaxy TabPro S. Při té příležitosti ale prozradila, že podpora pro všechna zařízení dorazí společně s velkou aktualizací Windows 10, které bychom se měli dočkat v dubnu.

Pokud tedy vlastníte Samsung Galaxy S7 / S7 edge, S6 / S6 edge / S6 edge+, Note 5 nebo nejnovější A7(2016) / A5(2016) a zároveň máte počítač nebo notebook s Windows 10, můžete se začít pomalu radovat. Od dubna si totiž budete moct odemykat svůj počítač skrze otisk prstu, který přiložíte na čtečku u svého kompatibilního Samsung telefonu.

Kromě odemykání ale nabízí Samsung Flow ještě další užitečné vychytávky. Zejména si díky ní můžete kontrolovat notifikace ze svého telefonu a reagovat na ně (například odepsat) právě skrze PC. Dále pak je možné mezi smartphonem a počítačem (v současné době jen tabletem) posílat obsah (fotografie, dokumenty, atd.) a sdílet aktivity aplikací.

Samsung Flow 3

zdroj

Dnes nejčtenější

.